16 fővel állt rajthoz a ViniBike KSE a 2015ös Üveghuta kupa versenyén. Ezzel megint a legtöbb versenyzőt indultató egyesület voltunk. Igaz ebben nem volt versenyzés, de a hegyre fel annál inkább. A kb. 240 versenyző szép időben, szép helyen, jó szervezéssel és kiváló hangulatban teljesíthette az 5400 méter hegyi időfutamot.

A sok korcsoport is vonzó az embereknek. Lehet indulni MTB és OU-i kerékpárokkal, férfi-női, életkorszerinti és egyéb kategóriákban lehetett megméreti magát mindenkinek.

Befutó után finom tócsni, meleg tea, üveghutás üvegpohár és egyéb ajándékok várták a versenyzőket. Volt masszírozás, tombola lehetőség és Gizmo bemutató is.

Balogh Zsoltnak köszönhetően egyedi ViniBike feliratok díszítették az emelkedőt. Ezzel is erőt adva a csapattársainak. Egy mindenkiért, mindenki egyért!